Expedice Ama Dablam 2019

Termín:

22. březen — 31. květen 2019

Dost mne baví se potkávat a i „pracovat“ s lidma, kteří se stali naší rodinou! Super! Mám radost, že se můžeme společně vydat na další dobrodružství! Moc se těším na další měsíc v horách na Gokyu, Lobuche a hlavně Ama Dablamu (6 812 )! Asi jedna z nejkrásnějších hor světa. Je nám ctí doprovázet výborné fotografy a kameramany Petra Jana Juračku a Honzu Šimánka a podílet se na tvorbě filmu, který bude navazovat na poselství Mirka Šmída s jeho fascinujícím průstupem západní stěny toho samého kopce.

Všichni tři (já, Miri Jirková a Marek Novotný) se budeme moc snažit, abychom klukům (hlavně Petrovi, který chce jít až nahoru, na Matka s perlovým náhrdelníkem pomohli s výstupem, jak nejlépe budeme moci a umět. Pokusíme se využít naše zkušenosti a tím jim zkusit umožnit nafotit a natočit, co nejlepší záběry z co největší výšy. To slibuji :-)
Díky za společnost i trekařům na Gokyo Ri a i „šestitisícovkařům“ na aklimatizační šestce Lobuche. Je super zase pobejt v horách i s Veronikou Vítkovou a Markem Lejskem.